Jeugdfonds Sport en Cultuur
Heeft u geen geld om uw kind(eren) naar een sportclub te laten gaan? Of kunt u geen muziekles, zwemles, dansles, theaterschool of andere creatieve cursus voor ze betalen? Dan betaalt het Jeugdfonds (deels) de contributie of het lesgeld rechtstreeks aan de aanbieder.
Belangrijk om te weten
- Het Jeugdfonds Sport & Cultuur is voor kinderen van 0 t/m 17 jaar.
- Sport €225,-
- Cultuur €425,-
- Zwemles vanaf 6 jaar
- Bedrag in overleg afhankelijk van de locatie.
Aanvragen
U kunt als ouder een aanvraag doen voor Jeugdfonds Sport en Cultuur, deze aanvraag kunt u doen op een van de hulppunten in West Betuwe. Voor meer informatie kijk op Hulppunten & Sociaal raadsvrouw - Welzijn West Betuwe.
Mogelijk is een leerkracht van school, een gezinsvoogd, een (school)arts, een jeugdwerker of een (jeugd)hulpverlener ook meerkracht (aanvraag bevoegd) bij het Jeugdfonds.
Gehighlighte tekst: Voor meer informatie neemt u contact op met Cynthia van de Water van Welzijn West Betuwe. Zij is bereikbaar via telefoonnummer 06 – 24 81 19 89. Of stuur een e-mail naar info@welzijnwestbetuwe.nl.
Overige kindregelingen
U kunt als ouder een aanvraag doen voor Jeugdfonds Sport en Cultuur, maar ook voor Leergeld Nederland, Nationaal Fonds Kinderhulp en Stichting Jarige Job. Dit gaat allemaal via de website www.samenvoorallekinderen.nl.