Nieuwe verkeersbrigadiers Rehobothschool ontvangen diploma uit handen van burgemeester
Ook dit jaar hebben leerlingen van de Rehobothschool in Geldermalsen met succes de opleiding tot verkeersbrigadier (klaar-over) afgerond. Onder begeleiding van de politie leerden zij hoe je veilig oversteekt en daarbij medeleerlingen helpt.
Met hun diploma op zak mogen zij zich dit schooljaar officieel verkeersbrigadier noemen. Op schooldagen zorgen zij ervoor dat leerlingen veilig kunnen oversteken aan de Tunnelweg in Geldermalsen. Ook als het koud en regenachtig is staan deze brigadiers klaar.
De nieuwe klaar-overs ontvingen hun diploma uit handen van burgemeester Stoop. Daarnaast had hoofdagent Bert van Emden een kleine verrassing voor de kinderen: een knijpbal. De burgemeester sprak zijn waardering uit voor de inzet, betrokkenheid en verantwoordelijkheid die de leerlingen tonen met deze belangrijke taak.
Gefeliciteerd aan alle nieuwe verkeersbrigadiers en veel succes gewenst!
