Kandidatenlijsten gemeenteraadsverkiezingen

9 Feb 2022
De voorzitter van het centraal stembureau voor de verkiezing van de leden van de gemeenteraad van West Betuwe maakt bekend dat voor de op 16 maart 2022 te houden verkiezing de volgende geldige kandidatenlijsten zijn ingeleverd.

Deze inwoners staan op de kandidatenlijst voor de gemeenteraadsverkiezing 2022. U kunt kiezen tussen 10 partijen. Meer informatie over de verkiezingen. 

Lijst 1 Dorpsbelangen West Betuwe

Nr    Naam    Woonplaats

  1. van Stappershoef, R.T. (Rutger) (m), Rhenoy 
  2. de Man, H. (Henk) (m), Spijk 
  3. van Dun, L.A.E.M. (Léon) (m), Beesd 
  4. Markenhof - de Jong, H.M. (Hettie) (v), Deil 
  5. de Jong, G.H. (Gerrit) (m), Asperen 
  6. Blom - Leuvering, J.C.A. (Joyce) (v), Buurmalsen 
  7. Nout, A.M.B. (Arie) (m), Geldermalsen 
  8. Versluis, P. (Patricia) (v), Heukelum 
  9. Piek, H.A. (Henry) (m), Beesd 
  10. Donker, N. (Nellie) (v), Hellouw 
  11. van Lith - van der Woerd, W. (Willeke) (v), Meteren 
  12. Daudeij, J.M. (Hans) (m), Vuren 
  13. Daam, M. (Monique) (v), Acquoy 
  14. van Os - de Jongh, G.A. (Gea) (v), Haaften 
  15. Blom, A. (Aart) (m), Waardenburg 
  16. Wesselo, A.B. (Bram) (m), Tricht 
  17. Grip, R.J. (Roeland) (m), Varik 
  18. van Driel, W.J. (Wim) (m), Ophemert 
  19. Arjaans - Eckelboom, C.A. (Corina) (v), Rumpt 
  20. van Nieuwaal, J. (John) (m), Vuren 
  21. Gerritsen - van Breukelen, S.C.M. (Svenja) (v), Geldermalsen 
  22. van Berkel - van Rijnsbergen, C. (Chantal) (v), Tuil 
  23. Groenendaal, W.H. (Wimco) (m),  Est 
  24. Koenhein, J.G. (Patrick) (m), Beesd 
  25. van der Wedden, G.A. (Guido) (m), Enspijk 
  26. de Deugd, M. (Mark) (m), Meteren 
  27. Satter, H. (Enrico) (m), Rhenoy 
  28. van der Eijk, J.H. (Koos) (m), Deil 
  29. Hu, S.N. (Richard) (m), Waardenburg 
  30. van Zonneveld, J.S. (Jolanda) (v), Opijnen 
  31. Sengers, M. (Martijn) (m), Haaften 
  32. van der Veen, A. (Aart-Johan) (m), Geldermalsen 
  33. Lingeman, J.A. (Hans) (m), Gellicum 
  34. Kroon - Veldhuizen, J. (Judith) (v), Est 
  35. Wijngaard - de Bruin, D. (Diane) (v), Deil 
  36. Belder, A. (Alex) (m), Asperen 
  37. Monsauret - Jurrius, D.D.M. (Diana) (v), Heesselt 
  38. de Bruin, J. (Jan) (m), Meteren 
  39. Bullee - van Dijk, C. (Lia) (v), Acquoy 
  40. de Heus - Barlo, B. (Bremke) (v), Deil 
  41. Leemkuil - Kars, R.E. (Romina) (v), Rumpt 
  42. Fiolet - Gankema, E.J. (Esther) (v), Gellicum 
  43. van Leeuwen, P.C. (Patrick) (m), Rhenoy 
  44. Maas, J.T. (Jan) (m), Meteren 
  45. Timmerman, G. (Gert) (m), Buurmalsen 
  46. de Heus - van Wijk, K. (Klaartje) (v), Deil 

Lijst 2 Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP)

  1. van Bruchem, L. (Lourens) (m), Tricht 
  2. van Maanen, J.G. (Jos) (m), Opijnen 
  3. Bareman, J.L.H. (Gian) (m), Spijk 
  4. Simons, T. (Theo) (m), Geldermalsen 
  5. Kievit, G.A. (Gerard) (m), Meteren 
  6. Stoffer, M.H.T. (Matthijs) (m), Meteren 
  7. Mulder, H. (Dries) (m), Haaften 
  8. Bulsink, G.J. (Johan) (m), Geldermalsen 
  9. Benschop, A. (Arjan) (m), Geldermalsen 
  10. Dammers, H. (Herrald) (m), Meteren 
  11. Verweij, F. (Floor) (m), Asperen 
  12. van Maanen, A. (Ton) (m), Geldermalsen 
  13. van Mourik, M. (Marinus) (m), Geldermalsen 
  14. Krijgsman, C. (Chris) (m), Haaften 
  15. de Jong, D.C.J. (Dirk) (m), Waardenburg 
  16. Fris, L. (Leendert) (m), Meteren 
  17. Zweistra, A.A. (Andries) (m), Rhenoy 
  18. van 't Land, J.J. (Jakob) (m), Waardenburg 
  19. van Voorden, A.J. (Bert) (m),  Heukelum 
  20. van Tuijl, G.C. (Gijsbert) (m), Tuil 
  21. Mulder, A. (Aart) (m), Beesd 
  22. Treur, A. (Arie) (m), Herwijnen 
  23. Nijhoff, J. (Jacco) (m), Waardenburg 
  24. Ruissen, T. (Theo) (m), Waardenburg 
  25. van Doorn, H.J. (Henk) (m), Est 
  26. Dirksen, P. (Peter) (m), Geldermalsen 
  27. van Dijk, A. (Aart) (m), Ophemert 
  28. van Steenis, A. (Anton) (m), Deil 
  29. van Herk, C.J.D. (Kees) (m),  Geldermalsen 
  30. Golstein, G. (Gert) (m), Meteren 
  31. Klop, Z.H. (Huibert) (m), Vuren 
  32. Kool, T. (Teus) (m), Waardenburg 
  33. van Doorn, A.R. (Arie) (m), Meteren 
  34. Rijken, A.C. (Anne) (m), Haaften 

Lijst 3 CDA West Betuwe

  1. Miltenburg, A.W.E. (Ton) (m), Est 
  2. van den Bogaard, R.B.P. (Ruben) (m), Meteren 
  3. van Krieken, A. (Ad) (m), Herwijnen 
  4. Wilschut, L. (Luuc) (m), Vuren 
  5. Bron, J. (Jaap) (m), Herwijnen 
  6. baron van Verschuer, O.W.A. (Otto) (m), Beesd 
  7. Zwaan, L. J. (Laurens) (m), Asperen 
  8. Posthumus, J.C. (Jan) (m), Heukelum 
  9. van Haarlem, J.H. (Erik) (m), Deil 
  10. van den Heuvel - van Zee, J.M.J. (Joni) (v), Herwijnen 
  11. van Dam, M.J. (Martien) (m), Heukelum 
  12. van Zandwijk, L. (Bart) (m), Enspijk 
  13. Ekelmans-Rijpert, L.J.E.M. (Lea) (v), Vuren 
  14. Sterrenberg, G. (Gerrit) (m), Vuren 
  15. van Harten, H.M. (Hein) (m), Deil 
  16. van Sambeek, E.P.H.M. (m), Vuren 
  17. van Zee - van Arendonk, D. (Dittie) (v), Herwijnen 

Lijst 4 VVD

  1. Verstegen, F.M. (Floor) (m), Opijnen 
  2. de Zeeuw - Wielders, D.T. (Diane) (v), Neerijnen 
  3. van Ochten, G.J. (Gert-Jan) (m), Asperen 
  4. van Zee, H. (Ric) (m), Heukelum 
  5. Buurman, C.H.W. (Wieneke) (v), Tricht 
  6. van der Burg, N.J. (Janique) (m) , Est 
  7. van Wijk, A.H. (Aart) (m), Opijnen 
  8. van der Meijden, B.D.A. (Nick) (m), Hellouw 
  9. Franken, G. (Gerben) (m), Tuil 
  10. Stegeman, K. (Klaas) (m), Meteren 
  11. Boogaard, R.G. (Robert) (m), Geldermalsen 
  12. Hooijer, W.H. (Hermien) (v) ,  Ophemert 
  13. Walles, E.A. (Eddy) (m), Meteren 
  14. Schorel, P. (Piet) (m), Heukelum 
  15. van der Aa, E.P.A.M. (Ella) (v),  Beesd 
  16. van de Sandt, P.W. (Peter) (m),  Neerijnen 
  17. Veltenaar, A.M. (Aad) (m), Beesd 
  18. van de Geijn, A.G.A. (Adri) (m), Heesselt 
  19. van Meeteren, J.C.W. (Cootje) (v), Opijnen 
  20. Dill, H.R.M. (Hugo) (m), Spijk 
  21. van Zandwijk, K.A. (Krijn) (m), Hellouw 
  22. Broedelet, A.F. (Frank) (m), Deil 

Lijst 5 ChristenUnie 

  1. Temminck, F. (Fred) (m), Asperen 
  2. van Rossum, A.H. (Anne) (m), Geldermalsen 
  3. van Willigen - Verstegen, A. (Linda) (v), Asperen 
  4. van Warners, B. (Baukje) (v), Haaften 
  5. Hardick, B.W. (Bernard) (m), Varik 
  6. van den Bogerd, A. (Arné) (m), Tricht 
  7. Roukema, I.B. (Ingeborg) (v), Vuren 
  8. den Dikken, P.J. (Piet Jan) (m), Tricht 
  9. van den Bergh, G.C. (Gerrit) (m), Herwijnen 
  10. Donker, G.J. (Gert-Jan) (m), Vuren 
  11. Mourik, R.J. (Robert) (m), Gellicum 
  12. Bracht, Y.P. (Yannick) (m), Vuren 
  13. Verheul - Versteeg, A.W. (Ineke) (v), Meteren 
  14. van den Berg, A.P. (Ad) (m), Gellicum 
  15. de Jong - Horsman, J.E. (Janine) (v), Spijk 
  16. Kool - Tulp, M.A. (Martha) (v), Tricht 
  17. den Hartog, G.C.P. (Gerben) (m), Herwijnen 
  18. van der Kruijt, H. (Hendrik) (m), Geldermalsen 
  19. van Haarlem - Versluis, N. (Nicole) (v), Heukelum 
  20. Vermeer - van der Leer, L.A. (Levien) (v), Asperen 
  21. Vervoorn, W.J. (Wim) (m), Hellouw 
  22. Verheul - aan de Wiel, J. (Jiska) (v), Meteren 
  23. van Willigen, R. (Renze) (m), Geldermalsen 
  24. Ploeg, J.W. (Jan Willem) (m), Heukelum 
  25. van Willigen, D.J.W. (Dirk) (m), Vuren 
  26. de Vries, F.K. (Feike) (m),  Meteren 
  27. de Meulmeester, S.A. (Stephan) (m), Waardenburg 
  28. Dankers, L.J. (Leo) (m), Asperen 
  29. van Zijl, A.J.C. (Arjan) (m), Hellouw 
  30. Boel, F.G. (Frits) (m), Geldermalsen 
  31. van Bezooijen, G. (Govert) (m), Herwijnen 

Lijst 6 Leefbaar Lokaal Belang West Betuwe 

  1. van Kuilenburg, P. (Petra) (v)     Waardenburg 
  2. Nijhoff, C. (Cor) (m), Waardenburg 
  3. Kock, M.T.M. (Mario) (m), Tuil 
  4. Veeken, A.P.M. (Jos) (m), Opijnen 
  5. van der Meijden - Korevaar, S. (Stijn) (v), Hellouw 
  6. van der Heijden, T.M.R. (Roland) (m), Deil 
  7. Bronk - van Toorn, J.B. (Janice) (v), Beesd 
  8. van Velzen, C.C. (Chris) (m), Haaften 
  9. van Steenis - van Oort, C.A (Corrie) (v), Est 
  10. van Beest - Groenendijk, M. (Marjan) (v), Spijk 
  11. van Wijlen - van IJzendoorn, F.G. (Jordi) (v), Meteren 
  12. van der Drift, G.A. (Arjan) (m), Heukelum 
  13. Bode, E.M. (Emile) (m), Ophemert 
  14. IJzerman, M. (Monique) (v), Tricht 
  15. van Gent, R.A.J. (Rico) (m), Herwijnen 
  16. Klomp, Z. (Zsuzsika) (v), Deil 
  17. van der Markt, T.G.W. (Tanja) (v), Opijnen 
  18. van Woerkum, N. (Natalie) (v), Spijk 
  19. van Hemert, B. (Berry) (m), Meteren 
  20. van Steenis, A.J. (Arjan) (m), Est 
  21. Middelkoop, H.C. (Henco) (m), Varik 
  22. Rosengarten, J. (Jörgen) (m), Geldermalsen 
  23. de Jongh, C. (Kees) (m), Tuil 
  24. van der Meijden - van Oorschot, I.L.A. (Irene) (v), Hellouw 
  25. Bronk, J.W.W. (John) (m), Meteren 
  26. Bos, M.A.G. (Angelique) (v), Ophemert 
  27. Verseijl, H.J. (Henk) (m), Haaften 
  28. van Hemert, A. (Anne) (m), Haaften 

Lijst 7 Verenigd West Betuwe

  1. van de Water, G.F. (Gijsbert) (m), Deil 
  2. van Erkom - Mos, L.E. (Bert) (m), Geldermalsen 
  3. van Vrouwerff, J.W. (Joke) (v), Gellicum 
  4. van Leeuwen - van Ewijk, H.G. (Rita) (v), Deil 
  5. Verweij, T. (Teus) (m), Geldermalsen 
  6. van Cuijlenburg, A.C.L. (Daniëlle) (v), Meteren 
  7. van Aalsburg, M.C. (Marco) (m), Asperen 
  8. van Oostrum - Bouwman, M.M. (Margreet) (v), Rumpt 
  9. Kardol, M. (Arjan) (m), Buurmalsen 
  10. den Otter, S. (Sophie) (v), Rumpt 
  11. Timmerman, J.W.N. (Nico) (m), Tricht 
  12. Koehein, I. (Ilse) (v), Meteren 
  13. Eckelboom, K. (Kelly) (v),  Geldermalsen 
  14. van Mourik, E.J. (Eli) (m),  Geldermalsen 
  15. Eckelboom, Q. (Quinty) (v), Rumpt 
  16. van de Water, M. (Margriet) (v), Est 
  17. de Jongh, C. (Chris) (m), Waardenburg 
  18. van Oort, D.J. (Diana) (v), Opijnen 
  19. Hakkert, A.A.P. (Arnou) (m), Haaften 
  20. van As, J.J. (Jannis) (m),  Buurmalsen 
  21. Stam, D.J.G. (Dick) (m), Enspijk 
  22. van den Broek, J.P. (Jan) (m), Geldermalsen 
  23. Schook, C. (Cees) (m), Geldermalsen 
  24. Rietbergen, J.J.M. (Jos) (m), Geldermalsen 

Lijst 8 Partij van de Arbeid (P.v.d.A.) 

  1. IJff, A.M. (Annet) (v), Buurmalsen 
  2. Hoogveld, R.G.T. (Richard) (m), Rhenoy 
  3. Viveen, W. (William) (m), Herwijnen 
  4. Bel, G. (Griedo) (m), Heukelum 
  5. van de Wardt, R. (Rijk) (m), Heesselt 
  6. de Jong, H. (Henk) (m), Haaften 
  7. van den Tweel, J.F.M. (Johan) (m), Geldermalsen 
  8. van Eeuwijk, P.C. (Pieter) (m), Geldermalsen 
  9. Haubrich - Gooskens, C.T.E.M. (Cathrijn) (v), Deil 
  10. Huizenga, R.H. (Rosan) (v), Asperen 
  11. de Loos, F.A.M. (Frans) (m), Beesd 
  12. te Riet, H.J.A. (Hendrik Jan) (m), Geldermalsen 
  13. Teuling, E. (Eric) (m), Tricht 

Lijst 9 D66 

  1. Boer Rookhuiszen - de Joode, H. (Rita) (v), Tricht 
  2. Zwaan, I. (Ingrid) (v), Meteren 
  3. Bogerman, V.P. (Vic) (m), Vuren 
  4. Vermeulen - Miltenburg, M.S.J. (Marieke) (v), Geldermalsen 
  5. de Geus, J.M. (Jan) (v), Beesd 
  6. Stolp, M. (Marisca) (v), Geldermalsen 
  7. van Zoest, P.A.J. (Pieter) (m), Tuil 
  8. Karsemeijer, A.M.R. (Ashley) (v), Waardenburg 
  9. van Londen, K. (Karin) (v),  Meteren 
  10. Brunsveld, N. (Niek) (m), Est 
  11. van Meeteren, J.M.N. (Jolande) (v), Geldermalsen 
  12. Klein Geltink - Meijering, J.E.J. (Jenneke) (v), Herwijnen 
  13. van de Giessen, W. (Wijnand) (m), Acquoy 
  14. Marcusse, C.A.J. (Carla) (v), Ophemert 
  15. van der Voort, L.A.C (Leonie) (v), Hellouw 
  16. Israel, B. (Boet) (m), Tricht 
  17. Brand - Boom, J.E. (Annelies) (v), Geldermalsen 
  18. Jilderda, S. (Simone) (v), Opijnen 
  19. Voshol, H.W. (Wouter) (m),  Meteren 

Lijst 10 GROENLINKS 

  1. Zweghuis-Zierleyn, A.S. (Andrea) (v), Acquoy 
  2. van der Lecq, J.W. (Jur) (m), Haaften 
  3. de Zwart, R.P. (Renske) (v), Deil 
  4. Groenewegen, A.G. (Lydi) (v), Herwijnen 
  5. Groenendaal - Vlug, F.J. (Françoise) (v), Meteren 
  6. Danz, T. (Teddy) (v), Asperen 
  7. Raaphorst, F.C.W. (Frits) (m), Geldermalsen 
  8. de Graaff, A.J.J. (Ad) (m), Tricht 
  9. Zevenbergen, M. (Marieke) (v), Beesd 
  10. van de Kieft, L.J. (Linda) (v), Rumpt 
  11. Janse, D.S. (Dirk) (m), Buurmalsen 
  12. Heus, M.H.W. (Marleen) (v), Asperen 
  13. van Nuland, J.H.M. (Jan) (m), Haaften 
  14. Lentink - van der Poel, N.C. (Niels) (m), Tricht 
  15. Schuite, G.J. (Geert Jan) (m), Opijnen 
  16. Feddema, R. (Rienk) (m), Vuren 
  17. van der Burg, H.J. (Rik) (m), Acquoy 
  18. Bogert, J.A. (Jan-Arie) (m), Asperen 
  19. Ooteman, F.M. (Felix) (m), Rumpt